W środę 24.01.18r. dwunastu uczniów z klas 3loa, 2th i 2 tl uczestniczyło w dwugodzinnych warsztatach w ramach projektu realizowanego przez międzynarodową organizację studencką AIESEC.

Najpierw uczennice z klasy 2th przedstawiły dla naszych zagranicznych gości prezentację o Polsce - tradycjach, kulturze i walorach turystycznych naszego kraju. Następnie miała miejsce praca w grupach, podczas której uczniowie mogli przyswoić sobie podstawowe informacje na temat Chin, Sri Lanki i Indonezji oraz poznać kilka zwrotów w językach naszych gości.

Efektem pracy grup było stworzenie mini gazetki, którą będzie można oglądać na korytarzu szkoły. Praca w grupach przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, przy pysznej kawie i cieście, a nasi uczniowie spisali się znakomicie.

Wioletta Więckowska-Dzioba

Luiza Kozłowska