Grono Pedagogiczne

 

Grono pedagogiczne.jpg

Nazwisko i imię

Przedmiot nauczany lub rodzaj prowadzonych zajęć

Andzińska Małgorzata

chemia, przedmioty zawodowe gastronomiczne i hotelarskie

Bagniewska Karolina

język polski, biblioteka

Belzyt-Grzegórska Magdalena

przedmioty zawodowe  logistyczne

Bętkowski Adam

praktyczna nauka zawodu

Białek Przemysław

praktyczna nauka zawodu

Bielski Piotr

przedmioty zawodowe elektromechaniczne

Bronicki Dariusz

praktyczna nauka zawodu

Burdach-Szydłowska Milena

psycholog

Derda Rafał

język angielski

Dubacki Mariusz

przedmioty zawodowe informatyczne

Filarski Roman

praktyczna nauka zawodu

Gawrońska Agata

matematyka

Glubiak Marta

historia, wiedza o społeczeństwie

Grala Hanna

wychowawca w internacie

Grzegórska Ludmiła

matematyka, informatyka

Grzonkowski Arkadiusz

biblioteka, przedmioty zawodowe hotelarskie

Gumowska Maria

religia

Hasse Mariusz

BHP, wychowawca w internacie

Hernacki Marek

przedmioty zawodowe mechaniczne

Hopke Zbigniew

przedmioty zawodowe mechaniczne

Janiszewski Marek

przedmioty zawodowe mechaniczne

Jaroszewski Dawid

praktyczna nauka zawodu

Jasieniecka Beata

chemia, przedmioty zawodowe gastronomiczne

Jędraszek Marcin

religia

Kołtun Katarzyna

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Komór Małgorzata

wychowanie do życia w rodzinie

Kornacka Ewa

język polski

Kozłowska Luiza

pedagog, język angielski

Krajewska Anna

wychowawca w internacie

Krasińska Renata

język angielski

Krojniewski Stanisław

przedmioty zawodowe mechaniczne

Kucharska Magdalena

wychowawca w internacie

Łapczyńska Józefa

język angielski

Łuczyńska Beata

przedmioty zawodowe gastronomiczne

Marolewski Adam

historia

Marska Katarzyna

język niemiecki

Melerska Violetta

przedmioty zawodowe medyczne

Milewski Mieczysław

przedmioty zawodowe rolnicze

Misiak Anna

język angielski

Murawska-Czapla Anita

informatyka, matematyka, wicedyrektor szkoły

Musiała Beata

język polski, wiedza o kulturze

Muzalewska Jolanta

wychowanie fizyczne

Niezgoda Agata

fizyka

Nowakowski Marcin

praktyczna nauka zawodu

Orłowska Natalia

przedmioty zawodowe rolnicze

Pacholec Paweł

praktyczna nauka zawodu

Piotrowska Anna

matematyka

Piotrowski Zbigniew

historia, wiedza o społeczeństwie, dyrektor szkoły

Podraza Mariusz

edukacja dla bezpieczeństwa, kierownik internatu

Popławski Jacek

przedmioty zawodowe mechaniczne

Połetek Dorota

język angielski, język niemiecki

Przymorski Marek

praktyczna nauka zawodu

Raczyńska-Grala Dorota

wychowawca w internacie

Radecka Kamilla

przedmioty zawodowe medyczne

Różański Krzysztof

praktyczna nauka zawodu

Rycharski Michał

przedmioty zawodowe prawne, BHP, kierownik szkolenia praktycznego

Rzepiński Łukasz

wychowanie fizyczne

Sipak Marek

przedmioty zawodowe agrotroniczne

Skowrońska Maria

biblioteka

Skrzeszewski Kazimierz

praktyczna nauka zawodu

Stefańska Justyna

historia, wiedza o społeczeństwie

Sulkowski Krzysztof

praktyczna nauka zawodu

Szablewska-Szymanek Lidia

wychowawca w internacie

Szczęsny Krzysztof

przedmioty zawodowe logistyczne, rolnicze

Sztal Alina

język polski, przedmioty zawodowe kosmetyczne

Śliwiński Robert

wychowanie fizyczne

Tomaszewska-Guttfeld Ewa

matematyka, informatyka

Tybuszewska Magda

język niemiecki

Waleszczyk Piotr

wychowanie fizyczne

Waśniewska Ewa

przedmioty zawodowe gastronomiczne

Wieczorek Jadwiga

przedmioty zawodowe rolnicze

Węglerski Paweł

praktyczna nauka zawodu

Więckowska-Dzioba Wioletta

język angielski

Wiśniewski Radosław

geografia, zajęcia rewalidacyjne

Wojtczak-Różańska Joanna

matematyka, informatyka, zajęcia rewalidacyjne, wicedyrektor szkoły

Woźniak-Margol Anna

przedmioty zawodowe medyczne

Woźny Agnieszka

geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie

Wyrbiński Todor

wychowawca w internacie 

Wysocka-Stankiewicz Emilia

biologia, przedmioty zawodowe kosmetyczne, zajęcia rewalidacyjne

Zakrzewski Tomasz

praktyczna nauka zawodu

Zawadzki Józef

praktyczna nauka zawodu

Zielińska Zdzisława

praktyczna nauka zawodu, kierownik warsztatów